Xwonbet Para Çekme Seçenekleri

Curacao lisansı ile sektörde yasal olarak faaliyet gösteren Xwonbet sitesi, müşterilerine farklı seçeneklerle anlık para çekme fırsatı veriyor. Xwonbet para çekme seçenekleri ile dakikalar içerisinde kazancı hesabınıza alabilirsiniz. Üstelik site içerisinde yapılan çekim işlemleri için herhangi bir belge talep edilmemektedir. Ayrıca bu işlemlerde ekstra bir işlem ücreti de ödemeniz istenmez.

Xwonbet Havale İle Para Çekme

Xwonbet sitesinde para çekme işlemleri için Havale seçeneğini güvenle kullanabilirsiniz. Sitenin anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden bir hesabınız olması durumunda, tek bir çekim formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Xwonbet para çekme seçenekleri arasında yer alan Havale yöntemi için sitede 200 TL alt limit bulunuyor. Bakiyeniz bu limiti sağladığı anda çekim formunu doldurarak çekim gerçekleştirebilirsiniz. Formda sizlerden hesap numarası, IBAN numarası ve şube kodu bilgileri ile birlikte, çekim yapmak istediğiniz tutarı girmeniz istenecektir.

Xwonbet Ecopayz İle Para Çekme

Havale yöntemi dışında müşterilerine online çekim fırsatı da veren Xwonbet, Ecopayz seçeneğini hizmete sunmuştur. E-cüzdan olarak bilinen Ecopayz hesaplarına sahip olan kişiler, 100 TL alt limitle para çekimi yapabilir. Xwonbet para çekme seçenekleri arasında yaygın olarak kullanılan bir yöntem olan Ecopayz, tek bir çekim formu üzerinden işlem yaptırır. Para çekme menüsünden Ecopayz seçeneğine tıkladıktan sonra yine sizlere bir form sunulacaktır. Bu formda Ecopayz hesabına ait bütün bilgileri girdikten sonra çekim işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Xwonbet EFT İle Para Çekme

EFT seçeneğini para çekme işlemleri için devreye sokan Xwonbet, farklı bankalar üzerinden de işlem yaptırıyor. Sitenin anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden hesabınız yoksa, paranızı EFT ile çekebilirsiniz. Bu yöntemde de yine 200 TL alt limit uygulanmaktadır. Bakiyeniz bu limiti sağladığı anda çekim formunu doldurarak işlemleri noktalayabilirsiniz. Ancak EFT işlemlerini yalnızca bankaların çalışma saatleri içerisinde yapabileceğinizi unutmayın. Çalışma saatleri dışında yapılan çekimler, ertesi gün hesaba geçmiş olacaktır.

Xwonbet Para Çekme Şartları Nelerdir?

Xwonbet sitesinde para çekerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, işlemleri kendinize ait hesaplar üzerinden yapmak olacaktır. Bir başkasına ait olan banka hesapları ya da Ecopayz hesabı üzerinden işlem yaptığınız zaman, çekim talepleri reddedilir. Bu durum tamamen kullanıcıların bakiyesini güvende tutma amacıyla uygulanmaktadır. Öte yandan para çekme işlemlerini yaparken işlem zamanları ile çekim alt ve üst limitlerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Bakiyeniz gerekli alt limitleri sağlamıyorsa, işlemler yine gerçekleşmeyecektir.

Diğer Konu Başlıkları; Xwonbet Para Yatırma Seçenekleri

Tagged With :

2 Responses to “Xwonbet Para Çekme Seçenekleri”

  1. Tam bir dolandırıcılar. 64.000₺ bakiyem içerde kaldı. 1₺ bile ödeme yapmadılar. Bonus çevriminizi tamamlayın dediler, fazlasıyla tamamladım. En son ödeme yapmamak için canlı destekten de engellediler ve tüm oyunları oynayamazsınız diye uyarı alıyorum. Haram zıkkım olsun

    1. Xwonbet sitesi önerdiğimiz siteler arasında yer almamaktadır. Xwonbet güvenilir bahis sitesi olmamaktadır.

Yorum yapın